Drogi rodzicu!

Szukasz kreatywnych zadań edukacyjnych dla swojego dziecka, które rozwijają umiejętności i pasje? A może szukasz materiałów, które umilą Wam wspólnie spędzony czas?  

Centrum Rozwoju Lokalnego opracowało w ramach ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „Dzieci uczą rodziców” serię darmowych tematycznych pakietów edukacyjnych. Zakres tematyczny paczek z zadaniami jest niezwykle szeroki: od bezpieczeństwa i ekologii, przez zdrowy i aktywny tryb życia, aż po kosmos i dinozaury.

Dlaczego warto? 

Pakiety z zadaniami rozwijają kreatywność, spostrzegawczość, logiczne myślenie oraz zdolności manualne. A przy tym są świetną zabawą dla całych rodzin. Wszystkie udostępniane pakiety z zadaniami są darmowe! 

Każdy pakiet materiałów to:

PrzykładoweZadania

(Przykładowy pakiet zadań)

Co należy zrobić, by otrzymywać materiały?

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, który jest dostępny poniżej. Sprawdź poprawność adresu e-mail, gdyż materiały będą wysyłane drogą elektroniczną.

Na podany w formularzu adres e-mail otrzymasz potwierdzenie zgłoszenia.

Pakiety z zadaniami będziesz otrzymywać w formie załącznika do wiadomości lub jako link umożliwiający pobranie darmowych zadań.

Jeśli w formularzu zgłoszeniowym wyraziłeś/aś zgodę, na podany adres e-mail będziesz otrzymywać informacje o inicjatywach i konkursach dla dzieci, których organizatorem jest Centrum Rozwoju Lokalnego.

Formularz zgłoszeniowy

Przed kliknięciem przycisku „prześlij” upewnij się, że podany adres e-mail jest prawidłowy. Błąd w adresie uniemożliwi kontakt z naszej strony.

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o akcji „Dzieci uczą rodziców” zaznacz w formularzu odpowiednią zgodę.

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o inicjatywa i konkursach dla dzieci w formularzu zaznacz odpowiednią zgodę.  

Chcesz, by darmowych materiałów edukacyjnych powstawało więcej?
Przekaż 1,5% podatku na akcję "Dzieci uczą rodziców".

Skip to content