Kosmos to temat, który fascynuje ludzi od momentu, gdy pierwsi ludzie spojrzeli w gwieździste niebo. Pragnienie poznawania wszechświata stało się źródłem wielu odkryć i wynalazków, dzięki którym dziś ludzkość może stawiać sobie nowe ambitne cele i wyzwania. Sto lat temu ludzie marzyli o locie na Księżyc, dziś ambicje ludzkości sięgają o wiele dalej. Szczególną grupą pasjonatów kosmosu są dzieci. Kosmos u dzieci rozbudza wyobraźnię i kreatywność, a ciekawość będąca domeną najmłodszych sprawia, że poznawanie kosmosu przez najmłodszych jest fascynującą przygodą.

Kolorowanka „Kosmiczna przygoda” to pasjonująca edukacyjna podróż do gwiazd. Na uczestników tej niezwykłej przygody czeka 14 zadań o zróżnicowanym poziomie trudności. Na kartach książeczki zamieszczone zostały zadania, które rozwijają spostrzegawczość, logiczne myślenie, kreatywność, a także umożliwiają rozwój zdolności manualnych poprzez rysowanie i kolorowanie obrazków. Strony kolorowanki wzbogacone zostały ciekawostkami o osiągnięciach człowieka w dziedzinie podboju i eksploracji kosmosu.

Kolorowanka powstała na bazie doświadczeń, wynikających z realizacji lekcji „Kosmiczna przygoda” i „Odyseja kosmiczna” w ramach ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „Dzieci uczą rodziców”.

Jak zdobyć kolorowankę?

Dokonaj wpłaty darowizny w wysokości minimum 25 zł na konto bankowe:

ING Bank Śląski 09 1050 1142 1000 0023 6264 3401

W tytule przelewu wpisz: Darowizna „Dzieci uczą rodziców” oraz Twoje imię i nazwisko

 

Następnie na adres e-mail: edu@crl.org.pl prześlij potwierdzenie wpłaty wraz z danymi do wysyłki kolorowanki

Kolorowanka jest dostępna również
na Allegro Charytatywni!

Strony poglądowe kolorowanki

Jak jeszcze możesz wspierać akcję "Dzieci uczą rodziców?
Przekaż 1,5% swojego podatku! W rozliczeniu wpisz numer KRS Centrum Rozwoju Lokalnego

Skip to content